Pravidla

Typy her a jejich pravidla

Team death match

Dva stejně početné týmy. Každý má nekonečno životů a respown pokaždé za minutu. Po každé smrti si za sebe udělá na papír na mrtvolišti čárku. Po uplynutí časového limitu se spočítají čárky obou týmů a kdo jich má méně, vyhrává.

Obrana/útok

Obránci se mohou pohybovat po celé aréně, ale ven nesmí. Obránců bude více než útočníků. Zastřelený obránce jde na stranu útočníků, kde pro něj respown funguje stejně, jako pro osatní útočníky. Po zastřelení jde na mrtvoliště, kde počká 1 min. Poté může pokrčovat ve hře. Hra končí, když jsou všichni obránci mrtví

Vlajky

Pravidla jako team death match, ale žádné čárky se tu nepočítají. Uprostřed mezi mrtvolišťmi jsou vlajky. Úkolem obou týmů je, zmocnit se co nejvíce vlajek a nepříteli v tom zabránit. V případě zasažení hráče přenášejícího vlajku, ji hráč pustí, dojde si na mrtvolišě pro život a může pokračovat. Vyhraje tým, který se zmocní většíko počtu vlajek.

Konvoj

Před začátkem hry se určí několik partyzánů, kteří tak, jako účastníci konvoje dostanou mapu lesa, zahrnující checkpointy, kudy musí konvoj projít. Naplánují si strategii přepadů konvoje a počkají na mrtvolišti kousek za koncem cesty konvoje. Účastníci konvoje se musí přez checkpointy dostat na konec cesty. Jejich mrtvoliště je na posledním vyzvednutém checkpointu. Vrací se do hry, když jsou na mrtvolišti dva.